
Російські війська зробили чергову спробу штурму позицій українських сил у районі Авдіївки Донецької області. Бійці Нацгвардії відбили її, вбивши з міномета 18 окупантів. Про це повідомляє Національна гвардія України, передають Патріоти України.
"На Авдіївському напрямку нацгвардійці за кілька хвилин знищили ворожу штурмову групу", - йдеться в повідомленні. Як розповіли військові, за допомогою тепловізійного дрона, вночі, аеророзвідники помітили ворогів, які просувалась до позицій українських сил.
"Координати одразу було передано бійцям львівського підрозділу Нацгвардії", зазначили в НГУ. На відео чітко видно окупантів, які перестали рухатись після першого влучання мінометного розрахунку. Тих, хто намагався втекти, знешкодили другим влучанням. "Мінус 18 штурмовиків ворога у скарбничку нашої перемоги", - констатують у Нацгвардії.
За даними Генштабу на ранок 30 листопада, українські військові відбили 24 атаки противника на Лиманському напрямку, продовжують проведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку. Підрозділи ракетних військ уразили 2 склади боєприпасів противника.
Зокрема, на Авдіївському напрямку росіяни активізували штурми, а також після певного "затишшя" через негоду, значно посилили артилерійські обстріли та удари із застосуванням авіації.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...