
Російські війська зробили чергову спробу штурму позицій українських сил у районі Авдіївки Донецької області. Бійці Нацгвардії відбили її, вбивши з міномета 18 окупантів. Про це повідомляє Національна гвардія України, передають Патріоти України.
"На Авдіївському напрямку нацгвардійці за кілька хвилин знищили ворожу штурмову групу", - йдеться в повідомленні. Як розповіли військові, за допомогою тепловізійного дрона, вночі, аеророзвідники помітили ворогів, які просувалась до позицій українських сил.
"Координати одразу було передано бійцям львівського підрозділу Нацгвардії", зазначили в НГУ. На відео чітко видно окупантів, які перестали рухатись після першого влучання мінометного розрахунку. Тих, хто намагався втекти, знешкодили другим влучанням. "Мінус 18 штурмовиків ворога у скарбничку нашої перемоги", - констатують у Нацгвардії.
За даними Генштабу на ранок 30 листопада, українські військові відбили 24 атаки противника на Лиманському напрямку, продовжують проведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку. Підрозділи ракетних військ уразили 2 склади боєприпасів противника.
Зокрема, на Авдіївському напрямку росіяни активізували штурми, а також після певного "затишшя" через негоду, значно посилили артилерійські обстріли та удари із застосуванням авіації.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...