"Росіяни почали займати позиції на вулицях Вовчанська": Начальник патрульної поліції міста розповів про ситуацію (відео)

У спробах зайти в місто російські окупанти продовжують знищувати Вовчанськ – зберігається напружена ситуація, противник займає позиції на вулицях. Правоохоронці перебувають у Вовчанську та допомагають евакуйовувати населення. Про це повідомив начальник патрульної поліції Вовчанська Олексій Харківський на Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

Сьогодні вранці, 15 травня, він зауважив, що поліція перебуває в місті Вовчанськ – там тривають активні бої. Ворог займає позиції на вулицях міста: "Поліція перебуває в Вовчанську, тривають активні бої. Ситуація у місті вкрай складна, ворог займає позиції на вулицях Вовчанська".

Крім того, Олексій Харківський наголосив на важливості евакуації місцевого населення, попросивши мешканців потурбуватись про свою безпеку: "...відбувається евакуація населення… евакуюйтеся, ми всім допомагаємо, працюємо на місці".

На відео, яке він опублікував у Facebook, можна почути кулеметні черги, що свідчать про активні бої неподалік того місця, де перебував начальник патрульної поліції Вовчанська.


Навчання на ЗРК Patriot, який Німеччина додатково передасть Україні, вже розпочалися - Борис Пісторіус

субота, 18 травень 2024, 15:16

Німеччина вже розпочала підготовку українських військовослужбовців, які використовуватимуть для захисту України обіцяну їй додаткову протиповітряну установку Patriot. Про це міністр оборони Борис Пісторіус заявив на зустрічі з литовським колегою Лаурін...

Російська окупаційна армія змінила вектор величезного тиску - ЗСУ

субота, 18 травень 2024, 14:53

Російська окупаційна армія змінила вектор величезного тиску. Зокрема, велика кількість атак минулої доби на ЗСУ була здійснена у районі Кринок на Херсонщині. Про це розповів начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук,...