Росіяни похвалилися "ребрендингом" Starbucks: У русалки з'явився кокошник (фото)

Американська Starbucks повністю вийшла з російського ринку. Активи компанії на території країни-агресорки викупив репер Тіматі разом з ресторатором Антоном Пінським. Пообіцявши "круте імпортозаміщення", російський виконавець пробив чергове дно у ребрендингу кав'ярень. Тіматі вирішив "креативно" перейменувати Starbucks у Stars Coffee, а русалка на логотипі американської компанії тепер просто стала "слов'яночкою" з кокошником на голові, передають Патріоти України.

Росія не крала 0 днів

Про продаж усіх своїх 130 закладів на території росії Starbucks заявила 23 травня. 15 липня стало відомо, що активи компанії купують репер тіматі та бізнесмен антон пінскій. Суму угоди сторони не розголошують.

Замість того, аби придумати щось справді своє й оригінальне, росіяни вчинили, як завжди, – дещо видозмінили оригінальний логотип і зареєстрували співзвучну з американською торгову марку Stars Coffee.

У двохвостої русалки з оригінального логотипу, своєю чергою, зникли хвости, а на голову їй вліпили кокошник. При цьому впізнавані кольори американського бренду Тіматі вирішив взагалі не змінювати.

Додамо, що перший заклад Stars Coffee відчинився 18 серпня у Москві. Наступного тижня планується відкриття ще 10, а згодом – усіх 130 кав'ярень. З них 90 працюватимуть у столиці країни-агресорки, а решта – у наближених великих містах, зокрема найбільше – у Санкт-Петербурзі. Бідніші регіони при цьому залишаться без "модної реперської кави".

Разом з тим Тіматі придумав, що його Stars Coffee матиме три формати закладів, зокрема будуть окремі, "преміальні" кав'ярні. Їх репер планує буквально перетворити на бари для московської еліти й продавати там алкоголь. Крім того, у деяких з них будуть подавати страви азійської кухні.

Путін вже втік у бункер: Експерт розповів про відповідь США і Великобританії на ядерні загрози Кремля

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:30

Остаточне рішення щодо застосування ядерної зброї Росія буде приймати з огляду на реакцію Заходу. В інтерв'ю "Главреду" президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ", експерт з питань енергетики Михайло Гончар зазначив, що якщо Чорноморський флот буде ...

Кругова порука взяла гору над совістю та обов'язком перед державою та народом: Верховний Суд відмовився звільняти свого члена з російським паспортом

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:24

Судью Касаційного господарського суду Верховного Суду Богдана Львова, який має російське громадянство, не змогли звільнити під час таємного голосування. "Львова не звільнили з посади голови КГС. Щойно Касаційний господарський суд ВС визначив свою долю,...