
Під час російської атаки у ніч проти неділі, 22 лютого були пошкоджені храм в Бориспільському районі і монастир сестер Кармеліток у Софіївській Борщагівці. Про це повідомив єпископ Київсько-Житомирської дієцезії (єпархії - ред.) РКЦ Віталій Кривицький, передають Патріоти України.
"Сьогодні у Києві була чергова складна ніч внаслідок нищівної атаки російських загарбників. 17 постраждалих, серед них - четверо дітей. Сотні зруйнованих і понівечених будинків, серед них - храм та інші церковні споруди", - написав єпископ.
За його словами, в Бориспільському районі уражено купол церкви, а в Софіївській Борщагівці пошкоджено монастир сестер Кармеліток. Зокрема, від вибухової хвилі в монастирі вибито вікна разом із рамами та пошкоджено внутрішнє облаштування деяких приміщень. Однак самі монахині не постраждали.


Як повідомлялося, у ніч проти 22 лютого російські війська атакували Україну 345 ракетами та ударними дронами по об'єктах критичної інфраструктури України. Основні напрямки удару – Київщина, Одещина, Кіровоградщина, Полтавщина. Протиповітряною обороною збито/подавлено 307 цілей – 33 ракети та 274 безпілотники різних типів. Водночас зафіксовано влучання 14 ракет та 23 ударних БпЛА на 14 локаціях, а також падіння збитих БпЛА на п'яти локаціях. Головна ціль нічного удару окупантів - енергетика, є пошкодження залізниці, також постраждали звичайні житлові будинки. Внаслідок російської атаки по Україні загинула одна особа, ще вісім людей зазнали поранень, серед них є дитина.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...