
Невідомі закидали коктейлями Молотова військкомат в російському Омську. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на джерела, передають Патріоти України.
За словами джерел, в будівлю військкомату Центрального округу на вулиці Пушкіна в Омську кинули як мінімум два коктейлі Молотова. За словами свідків, біля будівлі відчувається сильний запах газу, а на місці працюють криміналісти.
ЗМІ повідомляють, що в регіональному управлінні МВС на запит журналістів повідомили, що "не коментують" інцидент. У прес-службі управління Слідчого комітету по Омській області не відповіли на дзвінки.
Нагадаємо, це вже не перший випадок, коли у військкомати в різних містах країни кидають коктейлі Молотова. У Череповці двоє 16-річних підлітків намагалися кинути коктейлі Молотова у вікна військкомату. Їх затримали і порушили проти них кримінальну справу про умисне знищення або пошкодження майна (стаття 167 КК). Також про підпал військкоматів повідомляли у Нижньовартовську, Москві, Підмосков'ї, Воронежі, Мордовії, Свердловській та Іванівській областях.
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...