
Невідомі закидали коктейлями Молотова військкомат в російському Омську. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на джерела, передають Патріоти України.
За словами джерел, в будівлю військкомату Центрального округу на вулиці Пушкіна в Омську кинули як мінімум два коктейлі Молотова. За словами свідків, біля будівлі відчувається сильний запах газу, а на місці працюють криміналісти.
ЗМІ повідомляють, що в регіональному управлінні МВС на запит журналістів повідомили, що "не коментують" інцидент. У прес-службі управління Слідчого комітету по Омській області не відповіли на дзвінки.
Нагадаємо, це вже не перший випадок, коли у військкомати в різних містах країни кидають коктейлі Молотова. У Череповці двоє 16-річних підлітків намагалися кинути коктейлі Молотова у вікна військкомату. Їх затримали і порушили проти них кримінальну справу про умисне знищення або пошкодження майна (стаття 167 КК). Також про підпал військкоматів повідомляли у Нижньовартовську, Москві, Підмосков'ї, Воронежі, Мордовії, Свердловській та Іванівській областях.
В окупованій Євпаторії фіксують панічні настрої серед місцевих жителів на тлі гострого дефіциту пального та різкого зростання цін, передають Патріоти України. Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”. За їхніми даними, на низці автозаправок п...
Десятки тисяч добровольців подали заявки на вступ до Бундесверу з початку року. У поточному році армія Німеччини отримала близько 38,5 тис. заявок на службу, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість нових призначень у німець...