"Росіяни прискорили підготовку": Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців, - польський генерал

Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців. Так вважає Вальдемар Скшипчак, колишній командувач польських сухопутних військ, а нині генерал запасу. В інтерв'ю телеканалу Polsat News він сказав, що найближчим часом очікує російського наступу з кількох напрямків, а після його завершення - незалежно від результату - мирних переговорів, передають Патріоти України.

«Росіяни прискорили підготовку. Вважаю, що наразі вони просто чекають на сприятливі погодні умови, які дозволять їм провести масштабну операцію з кількох напрямків одночасно. У Луганській та Донецькій областях, а також у Запоріжжі», — оцінює генерал Скшипчак.

За словами колишнього командувача польськими сухопутними військами, Москва переосмислила свою стратегію і поставила нові цілі. «На мою думку, вони переглянули свої цілі і мають намір завоювати східну Україну від річки Ворскла, вздовж Дніпра до Чорного моря. Це буде стратегія малих кроків, тобто відокремлення частини українських територій», — сказав Скшипчак в інтерв'ю Polsat News.

На всіх трьох згаданих напрямках, тобто в напрямку Донецька, Луганська і Запоріжжя, польський генерал сказав, що росіяни мають шанс прорвати українську оборону. Вони намагатимуться прорватися якнайшвидше, бо хочуть захопити вирішальні території до того, як в Україну надійде обіцяна Заходом сучасна зброя.

Нещодавно американці, німці та інші члени Північноатлантичного альянсу пообіцяли Києву танки Abrams і Leopard. Крім того, існують припущення щодо можливих поставок винищувачів, можливо, багатоцільових винищувачів F-16, які також підходять для атаки наземних цілей. Однак цього тижня президент США Джо Байден відповів негативно на запитання журналістів, чи розглядають американці можливість надання українцям винищувачів F-16.

Жителям Ростова не до сміху: У небі над містом пролунав потужний вибух (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:43

Увечері в суботу, 1 квітня, з різних районів російського міста Ростова-на-Дону і навіть сусіднього Новочеркаська надходили повідомлення від людей, яких налякав звук схожий на потужний вибух у небі. Ударну хвилю відчули мешканців деяких будинків, у прип...

"Мені дали бактеріологічну зброю": Екснамісник Лаври не хотів одягати е-браслет (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:29

Після обрання екснаміснику Лаври, митрополиту УПЦ МП Павлу (Лебідю) запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту священнослужитель заявив, що йому не можна одягати електронний браслет стеження через проблеми зі здоров'ям. Про це Павло заявляв у залі ...