"Росіяни самі собі вистрілили у скроню": Експерт пояснив, які наслідки матиме підрив Каховської ГЕС

Підрив Каховської ГЕС можна назвати актом тероризму, ще одним проявом геноциду, спровокованою екологічною катастрофою, але головне те, що це демонстрація рівня страху в окупантів. Вони настільки налякані та бояться форсування Дніпра СОУ, що пішли на підрив греблі, передають Патріоти України.

Таку думку у власному блозі висловив український військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив", Олександр Коваленко. Що найцікавіше, від збільшення рівня води постраждає насамперед лівобережна Херсонщина та ті лінії оборони, які російські окупаційна війська (РОВ) усі ці місяці гарячково рили. Якогось критичного значення на можливості сил оборони України (СОУ) цей терористичний акт не матиме.

Менше з тим, буде завдано непоправної шкоди природі, будуть затоплені прибережні села, постраждають люди, яких російські терористи знову позбавляють даху над головою. Тільки повне звільнення українських територій та вигнання окупантів зупинить цей нескінченний терор.

Дамби – це об'єкти, які захищені законами воєнного часу та Женевською конвенцією. Їх руйнація розглядатиметься як застосування зброї масового ураження та невибірковий військовий злочин.

У нападі паніки, боячись наступу СОУ, росіяни самі собі вистрілили у скроню. Их разрушение рассматриваться как применение оружия массового поражения и неизбирательное военное преступление.

"Декаґебізація в дії. Дякуємо небайдужим": Інститут українознавства звільнив заступника директора часів Януковича

середа, 27 вересень 2023, 22:40

Директор Науково-дослідного інституту українознавства Василь Чернець звільнив свого заступника Дмитра Вєдєнєєва, через якого розгорівся скандал у соцмережах. Про це повідомив ексглава Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, пер...

"Жахлива наруга над пам'яттю мільйонів людей": Трюдо попросив вибачення в канадців і Зеленського

середа, 27 вересень 2023, 22:01

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо в середу, 27 вересня, перепросив за запрошення ветерана СС Галичина Ярослава Гуньки в парламент. Про це повідомляє CBC, передають Патріоти України. Трюдо назвав інцидент "жахливою помилкою" і заявив, що за неї відпо...