Підрив Каховської ГЕС можна назвати актом тероризму, ще одним проявом геноциду, спровокованою екологічною катастрофою, але головне те, що це демонстрація рівня страху в окупантів. Вони настільки налякані та бояться форсування Дніпра СОУ, що пішли на підрив греблі, передають Патріоти України.
Таку думку у власному блозі висловив український військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив", Олександр Коваленко. Що найцікавіше, від збільшення рівня води постраждає насамперед лівобережна Херсонщина та ті лінії оборони, які російські окупаційна війська (РОВ) усі ці місяці гарячково рили. Якогось критичного значення на можливості сил оборони України (СОУ) цей терористичний акт не матиме.
Менше з тим, буде завдано непоправної шкоди природі, будуть затоплені прибережні села, постраждають люди, яких російські терористи знову позбавляють даху над головою. Тільки повне звільнення українських територій та вигнання окупантів зупинить цей нескінченний терор.
Дамби – це об'єкти, які захищені законами воєнного часу та Женевською конвенцією. Їх руйнація розглядатиметься як застосування зброї масового ураження та невибірковий військовий злочин.
У нападі паніки, боячись наступу СОУ, росіяни самі собі вистрілили у скроню. Их разрушение рассматриваться как применение оружия массового поражения и неизбирательное военное преступление.
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...