Росіяни серйозно розглядають масштабну втечу з Херсонщини, але у них будуть труднощі, - Міноборони Британії

Заява російського генерала Сергія Суровікіна, якого нещодавно Путін призначив керувати окупаційними військами в Україні, про "складну ситуацію" на Херсонщині і "евакуацію" цивільного населення свідчать про потенційну втечу загарбників на захід від річки Дніпро. Про це йдеться в повідомленні Міністерства оборони Великої Британії у Twitter, передають Патріоти України.

У розвідці нагадують, що новопризначений командувач російського угруповання Сергій Суровікін 18 жовтня заявив російським пропагандистським ЗМІ, що на Херсонщині "склалася складна ситуація". Після чого, зазначається, схвалив оголошені раніше плани окупаційної влади щодо "евакуації" цивільного населення.

"Як головний оперативний керівник, заява Суровікіна, в якій висвітлюються негативні новини про "спецвійськову операцію", є дуже незвичайною. Ймовірно, це свідчить про те, що російська влада серйозно розглядає масштабне відведення своїх сил із району на захід від річки Дніпро", - сказано в повідомленні.

Утім, як пояснюють фахівці, ключовим завданням будь-яких російських спроб щодо так званого "виведення військ" буде їхнє переправлення через річку шириною 1000 метрів. Але оскільки всі мости були серйозно пошкоджені, Росія, ймовірно, покладається на тимчасовий так званий баржний міст, який окупанти незаконно зводили поблизу Херсона останніми днями, і військові понтонні поромні підрозділи, які продовжують працювати в кількох місцях.

Не стосуються питання харчування: Резніков прокоментував оголошення підозри екс-посадовцям Міноборони

неділя, 5 лютий 2023, 22:14

Міністр оборони Олексій Резніков прокоментував інформацію про оголошення підозри колишнім посадовцям міністерства. Про це він сказав на прес-конференції, передають Патріоти України. Коментуючи справи щодо Богдана Хмельницького та В'ячеслава Шаповалова,...

"Був вкрай ефективний щодо комунікації з партнерами": В Офісі президента прокоментували ймовірність відставки Резнікова

неділя, 5 лютий 2023, 21:45

Радник керівника офісу президента Михайло Подоляк прокоментував імовірність відставки міністра оборони Олексія Резнікова, зазначивши вкрай ефективну роботу міністра з іноземними партнерами щодо постачання озброєння Україні. Про це Подоляк сказав в ефір...