
Російські війська намагаються виправити становище в Харківській області і кидають на фронт усі наявні у них сили. Проте ворог не зможе перешкодити контрнаступу ЗСУ. Про це заявив секретар Ради національної безпеки й охорони (РНБО) Олексій Данілов у коментарі "Телеграфу", передають Патріоти України.
Зокрема, в кулуарах 17-ї щорічної конференції Ялтинської європейської стратегії 10 вересня. "На Харківщині у нас фронт. Наберіться терпіння, все буде добре. Ви навіть не уявляєте собі, як", – зазначив політик. Водночас він попросив українців вірити в Сили оборони України й "тримати кулаки" за наших захисників і захисниць.
За його словами, нині на Харківському напрямку російські "окупанти шаленіють, кидаючи туди всі свої сили. "Збирають усе, що можна, й відправляють у напрямку Харкова та Куп’янська. Але все буде добре", – запевнив Данілов.
Угорщина стала єдиною з 27 країною Євросоюзу, яка заблокувала важливий процедурний крок для подальшого просування заявок України й Молдови на членство у блоці. У вівторок, 23 червня 2026 року, у Брюсселі уряд Угорщини відклав погодження спільного європ...
У російському інформаційному просторі почали з'являтися сценарії можливої ізоляції окупованого Криму. Один із воєнних блогерів, якого пов'язують із Міністерством оборони РФ, опублікував схему під назвою «Кримський міст як кінцева мета блокади Криму». П...