
У п’яти районах Києва зафіксовані наслідки російської атаки у ніч проти вівторка, 3 лютого. Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко, передають Патріоти України.
Він зазначив, що наразі відомо про двох постраждалих.
За словами Ткаченка, станом на 3:40 були зафіксовані наслідки ворожої атаки на Київ у Дарницькому, Деснянському, Дніпровському, Печерському та Шевченківському районах.
Дарницький район:
Пожежа в нежитловій забудові внаслідок атаки. Пошкодження 25-ти поверхового будинку та на іншій локації - 5-ти поверхового будинку.
Деснянський район:
Пошкодження нежитлової будівлі.
Дніпровський район:
На двох локаціях виявлені залишки ворожих обʼєктів на відкритій території. Також зафіксовано пошкодження території дитсадка. На іншій локації - пошкодження житлового 5-ти поверхового будинку.
Печерський район:
Зазнала ушкоджень АЗС. Пошкодження отримали припарковані авто, будівля заправки.
Шевченківський район:
Попередньо відомо, що ворожим ударом пошкодило 22-х поверховий житловий будинок.
Нагадаємо, цієї ночі Росія масовано атакувала Харків, Дніпро та Київ. Моніторингові канали писали, що у Києві ймовірно були атаковані ТЭЦ-4 та ТЭЦ-5.
Мер Харкова повідомив, що ворог цілеспрямовано атакував енергетику міста. Влада ухвалила єдине можливе рішення - злити теплоносій у системі теплопостачання 820 будинків.
За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...
У краснодарському краї рф 25 червня сталася пожежа на Полтавській нафтобазі через "падіння уламків", як визначають путінські чиновники. Рух дорогою перекрито, на місці працюють екстрені служби, передають Патріоти України з посиланням на заяву глави кра...