"Росіяни сприймають тільки мову сили": Генерал розповів, як Україна повинна відповісти РФ на ракетні удари

Ракетні удари Російської Федерації по українських містах - це спроби примусити керівництво нашої країни до переговорного процесу, каже генерал, передають Патріоти України.

Ексзаступник начальника Генерального штабу Збройних сил України, генерал-лейтенант Ігор Романенко прокоментував інформацію, що ракетні удари по Києву - спроба РФ зірвати поставки західного озброєння. Як розповів Романенко виданню Оbozrevatel, удари по українській столиці завдавалися не тільки з метою запобігти постачанню допомог.

"Об'єкти, які були обрані, вказують не тільки на ці обставини - щоб порушити логістичні шляхи, якими приходить техніка", - зазначив генерал.

Крім того, переконаний він, ракетні удари Російської Федерації по українських містах - це спроби примусити керівництво нашої країни до переговорного процесу.

"Як цьому протистояти? Росіяни сприймали, сприймають та будуть сприймати тільки мову сили. І тому необхідно прояв сили з нашого боку у вигляді обстрілів кораблів, підводних човнів, з яких здійснюють пуски ракет і так далі. Треба організовувати протиповітряну й протиракетну оборону", - заявив Романенко.

Також він звернув увагу, що Україні необхідна зброя дальньої дії, не менше 300 км."З цим, до речі, згоден і колишній посол США в Україні Тейлор. Він сказав про те, що джерела загроз треба знищувати незалежно від того, розташовані вони на території України чи Росії", - підсумував генерал-лейтенант.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...