
Президент Сербії Олександр Вучич прокоментував війну між Україною і Росією і заявив, що "конфлікт закінчиться не скоро", повідомляють Патріоти України.
"Я не розумію, що говорять експерти, всі використовують все, що можуть: Путін використовує те, що у нього є, інші використовують те, що у них є. Я не виправдовую і не критикую. Коли вони подумали, що Україна перемагає, росіяни стали краще боротися. Це буде набагато довше, і я очікую, що наступна зима буде складнішою, ніж ця. Війна триватиме довгий час", - сказав президент Сербії в інтерв'ю телеканалу Pink.
Також Вучич заявив, що він "не росіянин, не українець і не американець, який у все це вплутується" і закликав сторони "знайти рішення".
Сербія одна з небагатьох країн ЄС, яка відмовилася вводити санкції проти РФ через вторгнення в Україну. У ЗМІ писали, що Європарламент може просити призупинити переговори щодо входження Сербії до Євросоюзу через таку позицію.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...