
Через збільшення випадків дезертирства з лінії бойового зіткнення окупанти збільшили кількість блокпостів на сході України. Про це повідомили в Центрі національного спротиву (ЦНС), передають Патріоти України.
Як зазначається, до тимчасово окупованого сходу України прибули додаткові сили Росгвардії, які виконують роль загородзагонів. Їхнє завдання - виявлення дезертирів російської армії.
"Таким чином в Донецьку, Горлівці та інших захоплених населених пунктах збільшилася кількість патрулів. Причиною дезертирства є запровадженні російськими генералами активні мʼясні штурми через дефіцит техніки на полі бою", - розповіли в ЦНС.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...