"Росіяни в Чорному морі постійно провокують НАТО першими завдати удару", - командувач ВМС США в Європі й Африці

Направляючи свої військові літаки і судна до есмінцям НАТО, Росія провокує військовий альянс першим відкрити вогонь і таким чином розв'язати конфлікт. Про це Business Insider заявив командувач ВМС США в Європі і Африці адмірал Роберт Берк, зазначають Патріоти України.

На сьогодні командири військових судів НАТО самостійно вирішують, готується літак атакувати чи ні.

"Можна стверджувати, що вони провокують нас першими завдати удару. Ми не збираємося робити це першими без провокації, але при цьому я не збираюся вимагати від своїх командирів приймати перший удар в щелепу", — сказав Берк.

Адмірал зазначив, що російський військово-морський флот постійно супроводжує кораблі НАТО, які діють в Чорноморському регіоні. За його словами, це робиться для залякування.

Нагадаємо, 23 червня російські ЗМІ із посиланням на Міноборони РФ повідомили, що російські військові заявляють, що відкрили попереджувальну стрільбу по британському есмінцю в Чорному морі біля окупованого Криму. Пізніше Міноборони Великої Британії повідомило, що попереджувальних пострілів по есмінцю Defender не здійснювалося. Міністр оборони Великої Британії Воллес розповів, що кораблі РФ попередили есмінець Defender, що проводять навчання в Чорному морі.

Міноборони України вважає інцидент серйозним порушенням міжнародного права. Міністерство закордонних справ України наголошує, що потрібна якісно нова взаємодія НАТО з Україною в Чорному морі.


Babcock International показала модель британського ракетного катеру для України

четвер, 16 вересень 2021, 23:35

Опубліковано фотографії моделі британського ракетного катера, ймовірно, для Військово-морських сил України, повідомляють Патріоти України з посиланням на кореспондента видання ShephardNews. Проєкт ракетного катера презентовано компанією Babcock Interna...

Разом переможемо навалу Москви або загинемо: Польща запрошує Україну до нового формату співпраці

четвер, 16 вересень 2021, 23:29

Польща запропонувала Україні новий дипломатичний формат співпраці. До альянсу будуть залучати країни Балтії, Чехії, Угорщини, Словаччини і Румунії. З такою ініціативою виступив посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький, повідомляють Патріоти України із п...