
У результаті російського обстрілу Очеретиного Донецької області 13 квітня з-під завалами п'ятиповерхового будинку витягнули тіло літньої жінки, а також дві людини зазнали поранень. Про це розповів голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін на своїй сторінці у Facebook, який також опублікував фото пошкодженого житлового будинку, передають Патріоти України.
"Сьогодні вдень росіяни скинули на селище авіабомбу — влучили у 5-поверхівку. З-під завалів будинку витягнули тіло 67-річної жінки", - зазначив голова Донецької ОДА.
Крім того, зазнали поранень ще два місцевих мешканця, їх повезли у лікарню, де їм надають необхідну медичну допомогу. "Вкотре закликаю: не ризикуйте своїм життям! Евакуюйтесь!", - наголосив Вадим Філашкін.


Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...