Росіяни вдарили ракетою по інфраструктурі Конотопу

Російська окупаційна армія у вівторок, 21 травня, завдала рекетного удару по інфраструктурі Конотопу Сумської області. Про це повідомила Сумська ОВА.

Вказано, що ворог атакував виробничу інфраструктуру міста. Наразі на місці влучання працюють всі необхідні служби. Наслідки атаки росіян уточнюються.

Стався злам? Україна змінила баланс війни, позбавивши Росію головної переваги, - Financial Times

вівторок, 23 червень 2026, 6:33

Українські удари безпілотниками по об’єктах у глибині російської території, зокрема по нафтопереробній інфраструктурі, дедалі частіше демонструють вразливість тилу РФ і зміну балансу технологічних можливостей на користь Києва, передають Патріоти Україн...

Пожалів улюблену Москву, де так багато шанувальників: Колишній учасник Modern Talking Дітер Болен заявив, що боїться перемоги України над Росією

вівторок, 23 червень 2026, 6:05

Колишній учасник дуету Modern Talking, німецький музикант Дітер Болен заявив, що перемога України над Росією була б «найгіршим сценарієм», адже після цього «може початися світова війна», передають Патріоти України з посиланням на Berliner Zeitung. Зазн...