Росіяни вдарили ракетою по інфраструктурі Конотопу

Російська окупаційна армія у вівторок, 21 травня, завдала рекетного удару по інфраструктурі Конотопу Сумської області. Про це повідомила Сумська ОВА.

Вказано, що ворог атакував виробничу інфраструктуру міста. Наразі на місці влучання працюють всі необхідні служби. Наслідки атаки росіян уточнюються.

"Камені з неба": В окупованій Євпаторії паніка через дефіцит пального і різке зростання цін

четвер, 25 червень 2026, 9:06

В окупованій Євпаторії фіксують панічні настрої серед місцевих жителів на тлі гострого дефіциту пального та різкого зростання цін, передають Патріоти України. Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”. За їхніми даними, на низці автозаправок п...

Надпотуга Європи долає наслідки 80-річної політики пацифікації: У Німеччині різко зросла кількість охочих служити в армії

четвер, 25 червень 2026, 8:57

Десятки тисяч добровольців подали заявки на вступ до Бундесверу з початку року. У поточному році армія Німеччини отримала близько 38,5 тис. заявок на службу, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість нових призначень у німець...