Росіяни втрачають динаміку біля Бахмута, але загроза оточення міста залишається, - британська розвідка

Збройні сили України проводять успішні контратаки біля Бахмута Донецької області. Втім, загроза оточення міста із півночі та півдня все ще залишається. Про це повідомили У Міністерстві оборони Великої Британії у Twitter, передають Патріоти України.

У зведенні наголошують, що днями українські сили провели локальну контратаку на захід від Бахмута. Це, ймовірно, послабить тиск на маршрут постачання по трасі H32, що перебуває під загрозою.

За даними британської розвідки, бої навколо центру міста продовжуються. "Проте існує реальна ймовірність того, що наступ російських військ на місто втрачає колишню обмежену динаміку, частково через те, що деякі підрозділи міноборони Росії були перекинуті в інші сектори", - йдеться в повідомленні британського Міноборони.

Сидів за вбивство та продаж заборонених речовин: Полонений вагнерівець розповів, як потрапив у ПВК

четвер, 8 червень 2023, 9:02

До полону потрапив черговий вагнерівець. Мовиться про Півкіна Дмітрія, котрий сидів за ґратами за вбивство, а також продаж наркотиків. Він і розповів, яка ситуація в ПВК "Вагнера" та ставлення до зеків,, передають Патріоти України. 24 Канал отримав у с...

Скільки Україні потрібно Patriot, щоб захиститись від "Кинджалів": Ігнат вразив цифрою

четвер, 8 червень 2023, 8:59

Представник ВПС Юрій Ігнат заявив, що озвучені президентом Володимиром Зеленським 50 батарей Patriot, яких потребує українське небо, є цілком реальною метою.В ефірі телемарафону Ігнат зазначив, що Україна йтиме до цієї амбітної мети "у будь-якому випад...