Російські окупаційні війська втратили позиції поблизу Іванівки на Купʼянському напрямку. Проте ворог продовжує вести штурми в напрямку села Кислівка, передають Патріоти України.
Як зазначила офіцерка 67-ї механізованої бригади на позивний "Дана" в етері марафону "Суспільне. Спротив", ситуація на тому напрямку напружена, але контрольована. Уже кілька діб російські загарбники не припиняють намагатися штурмувати українські позиції.
"Натомість усі їхні спроби розбилися обороною 1-го окремого штурмового батальйону ім. Дмитра Коцюбайла. РФ мала втрату своїх позицій, зокрема в напрямку Іванівки. Переважно росіяни проводять штурми. Вони пробують застосовувати артилерію. Але коли вони зіткнулися з контрштурмом, то втратили кілька позицій, "живу" силу, техніку", – розповіла військова.
Вона зауважила, що росіяни на тому напрямку мають хороше забезпечення на позиціях і бойові навички. Навченість ворожих військових доволі висока, проте від практики "загородзагонів" окупанти не відмовилися.
"Зі слів полонених, йде мова про "загородзагони", які стріляють по своїх, хто відступає, або тих, хто не йде в атаку. Така собі практика Другої світової війни. Технічне оснащення росіян також на непоганому рівні, воно оновлюється за щоденними викликами. Щодо тези "Скоро у російських військових буде один FPV дрон на одного бійця, то це реалістично. Масовість дронів і їхнє застосування у боях зростає щодня. І тоді в українських військових виникає висока потреба у засобах радіоелектронної боротьби", – резюмувала "Дана".
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...