
Росіяни використали практично всі ракети морського базування, у них ще є певна кількість цих ракет, але їх треба вже підтягувати та виробляти нові. Про це розповів директор New Geopolitics Research Network, військовий експерт Михайло Самусь, передають Патріоти України.
"Те ж стосується Іскандерів, я думаю, що Іскандерів, можливо, у них трошки більше, ніж Калібрів, але у будь-якому разі вони теж уже більшу частину використали. Зараз вони почали використовувати, по-перше, авіаційні ракети — зокрема радянські, які лежать на складах. І почали вже використовувати Точку У, яку вони зняли з озброєння десь у 2015−2017 роках. Це означає, що у них дійсно проблеми з Іскандерами. Не проблеми, а вони закінчуються", - зауважив він.
Самусь додав, що ракет Точка У у росіян може бути ще кілька сотень. Хоча Точка У має обмежений радіус дії, приблизно 120 кілометрів. "Тому це не так ефективно, звісно, як Іскандер, який має 500 кілометрів. Іскандер можна використовувати з території Росії, Білорусі або окупованого Криму і наносити удари по всій Україні. А з Точкою У так не буде, її треба затягувати на територію України. А це вже небезпека, що українська армія їх знищить", - заявив Самусь.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...