Росіяни вирішили не втручатися: Азербайджан розпочав військову операцію в Нагірному Карабаху (відео)

Азербайджан оголосив про початок "спеціальної військової операції" в Карабахському регіоні з метою роззброєння "Нагірно-Карабахської Республіки". Про початок операції повідомило міноборони Азербайджану, передають Патріоти України.

"З метою забезпечення положень Тристоронньої заяви, припинення широкомасштабних провокацій у Карабахському економічному районі, роззброєння та виведення формувань збройних сил Вірменії з наших територій ... а також відновлення конституційного ладу Азербайджанської Республіки, в регіоні розпочато антитерористичні заходи локального характеру", - зазначено в заяві міноборони.

Війська Азербайджану зараз обстрілюють вірменське місто Степанакерт. Азербайджан заявляє, що ВС Вірменії обстрілюють азербайджанські позиції з артилерійських установок на Агдамському напрямку.

В той же час, Росія заявила, що їх бойовики "порушуючи всі домовленості, не заважатимуть проведенню СВО Азербайджану". Оборонне відомство Вірменії обстріли поки заперечує та каже про дезінформацію. Тим часом, азербайджанські ЗМІ публікують кадри знищення зенітно-ракетного комплексу ЗС Вірменії.


Сербський суд виніс вирок ексгенералу СБУ

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:52

Сьогодні вдень, 29 вересня, Вищий суд сербського міста Ниш засудив ексначальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова до одного року позбавлення волі за звинуваченням у відмиванні грошей. Про це повідомляє Балканська служба «Рад...

Тільки тимчасово: Україна перестала вважати ОТП Банк та грецькі компанії спонсорами війни

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:41

Україна призупинила статус міжнародних спонсорів війни для угорського OTP Bank та п'яти грецьких компаній-перевізників. Рішення ухвалили у зв'язку з початком переговорів з цими компаніями про припинення будь-якої співпраці з Росією. Крім того, українсь...