Російська окупаційна армія вивозить мешканців Сєвєродонецька в Луганськ з метою пограбування квартир. Про це в ефірі всеукраїнського телемарафону заявив голова Сєвєродонецької районної військової адміністрації Роман Власенко, передають Патріоти України.
"У Сєвєродонецьку дуже гаряче. Тривають вуличні бої. Наші хлопці потроху відбивають центральну частину (міста - ред.)", - зазначив він.
За словами Власенко, попередньо, близько 50% території міста залишається окупованою. "Реально ситуація дуже пекельна. Бої дуже потужні. Усе ж таки сили росіяни кинули всі саме на Сєвєродонецьк", - додав голова РВА.
Він уточнив, що окупанти використовують й артилерію, й важке озброєння. Власенко розповів, що є інформація про вивезення містян з окупованої частини Сєвєродонецька до окупованого Луганська. Після цього в порожніх квартирах росіяни займаються мародеством. "Люди повертаються через тиждень, а їх квартири пограбовані", - зазначив Власенко. За його даними вже є також конкретні факти щодо Попасної та Рубіжного.
Проблеми на російському паливному ринку продовжують накопичуватися. Нові дані свідчать про помітне падіння виробництва та скорочення експорту, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Джерела у галузі повідомили, що минулого тижня виробництв...
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...