Російська окупаційна армія вивозить мешканців Сєвєродонецька в Луганськ з метою пограбування квартир. Про це в ефірі всеукраїнського телемарафону заявив голова Сєвєродонецької районної військової адміністрації Роман Власенко, передають Патріоти України.
"У Сєвєродонецьку дуже гаряче. Тривають вуличні бої. Наші хлопці потроху відбивають центральну частину (міста - ред.)", - зазначив він.
За словами Власенко, попередньо, близько 50% території міста залишається окупованою. "Реально ситуація дуже пекельна. Бої дуже потужні. Усе ж таки сили росіяни кинули всі саме на Сєвєродонецьк", - додав голова РВА.
Він уточнив, що окупанти використовують й артилерію, й важке озброєння. Власенко розповів, що є інформація про вивезення містян з окупованої частини Сєвєродонецька до окупованого Луганська. Після цього в порожніх квартирах росіяни займаються мародеством. "Люди повертаються через тиждень, а їх квартири пограбовані", - зазначив Власенко. За його даними вже є також конкретні факти щодо Попасної та Рубіжного.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...