Росіяни вже масово тікають: Путінська репресивна машина втратить контроль над мобілізацією, - генерал Маломуж

Генерал армії України, голова Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр.) Микола Маломуж зазначив, що репресивний формат мобілізації ніколи не дозволяв активно мобілізувати військових. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"Репресивний формат мобілізації у РФ прискорює виїзд росіян за кордон. Зрозуміло, що керівництво РФ буде закривати кордони й це буде спонукати на масові протести у великих містах. Спецслужби та правоохоронні органи Росії вже проводять репресії", - зауважив Маломуж.

За його словами, якщо мобілізація у РФ буде насильницькою й мобілізованих направлять на війну, де вони будуть знищені - це викличе більш потужну хвилю протестів.

"Репресивна машина Росії, яка складає півтора мільйона людей - це ФСБ, МВС, розвідка, Росгвардія не зможе керувати процесом, але цей процес довгий. Нам треба готуватися до серйозних випробувань на фронті та працювати над розпадом цих мобілізованих, щоб вони бачили перспективу або вмерти, або здатися у полон, або масово виступати з протестами", - додав Маломуж.

Чотирьох вже затримала СБУ: Консул Росії у Харкові вербував агентів для ФСБ (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 13:00

Служба безпеки України знешкодила групу агентів ФСБ у Харківській і Донецькій областях із восьми місцевих мешканців. Агенти передавали окупантам інформацію про Збройні сили України, один із них прикривався документами помічника нардепа і журналіста, ін...

Виставляв українців злочинцями, нацистами та вандалами: У Львові затримали колишнього військового-пенсіонера (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 12:53

За даними спецслужби, агітатор публікував дописи на підтримку Путіна, війська загарбників та Росії загалом. Щодо України чоловік дотримувався протилежних поглядів, виставляючи українців злочинцями та вандалами, нацистами, фашистами тощо. "При цьому, з-...