
Радник голови ОП Михайло Подоляк вважає, що інтенсивність "демілітаризації" Росії у прикордонних з Україною районах буде зростати найближчими тижнями. Про це Подоляк розповів в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
"Інтенсивність війни дуже велика… Безумовно, така інтенсивність конфлікту буде точно відображатись на прикордонних районах РФ. Там будуть стрімко зростати панічні настрої, там будуть з’являтись конфліктні ситуації, там будуть вибухати склади, і це буде тільки й тільки поглиблюватись. І інтенсивність демілітаризації РФ, особливо в прикордонних районах, на мій погляд, в наступні тижні буде тільки суттєво зростати", - сказав радник голови ОП.
"І це буде викликати нарешті у росіян питання: "А що ж ми робимо в Україні? Чому ми там два місяці вбиваємо людей так масово, і яку ціну ми готові за це заплатити?". І ці склади, ці ГСМ, ці бази палива – це все буде наслідок, це будуть боргові виплати, які Росія починає платити за війну", - додав він.
Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...