Російські війська замінували Каховську ГЕС ще в квітні. Протягом тижня загарбники проводили роботи з мінування опор і шлюзів, передають Патріоти України. з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони.
Зазначається, що окупанти передбачають швидке звільнення українськими захисниками правобережної частини Херсонської області та готують серію терактів на цій території. Так, під загрозою руйнування опинилась дамба Каховського водосховища та агрегати Каховської гідроелектростанції.
"При цьому, підрив дамби було сплановано завчасно - основні роботи із замінування проведено ще в квітні. Протягом поточного тижня було додатково проведено мінування шлюзів та опор Каховської ГЕС. На дамбі встановлено 2 військові тентовані "Камази" без водіїв. Обидві машини повністю завантажено ящиками з вибухівкою", - сказано в ньому. ГУР підкреслює, що держава-агресор свідомо готує теракти, які призведуть до катастрофічних наслідків.
"В разі реалізації цих планів під ударом стихії опиняться десятки українських населених пунктів, в тому числі Херсон. Масштаби екологічної катастрофи в цьому випадку вийдуть далеко за межі України і торкнуться всього Чорноморського регіону", - додають у розвідці.
У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...