Росіяни засвітили виробничу лінію новітньої ББМ "Курганец-25": Що відомо про новинку, котра покликана замінити ще радянські зразки в армії недоімперії (фото)

Корпус ББМ

У 2015 році з "Арматою" на параді в Москві показали низку бронетехніки разом з "Курганцем". Відтоді російська армія так і не отримала ані Т-14, ані ББМ у стрій, окрім дослідних партій.

Російські пропагандисти показали виробничі потужності Курганського машинобудівного заводу. На кадрах помітили корпуси ББМ "Курганец-25". Про це повідомляє Defence Blog.

На одному з кадрів було помічено корпус бойової броньованої машини "Курганец-25", яка дебютувала ще у 2015 році на параді у Москві. Машина мала прийти на заміну радянським БМП, але виробництво затрималося з низки причин. Сама розробка розпочалася ще на початку 2000-х років. Потреба нової машини пояснювалася тим, що РФ треба була бронетехніка нового покоління.

Спершу у РФ планували отримати дослідну партію "Курганца" для тестової експлуатації у 2015 році, а з 2017 мало початися повномасштабне серійне виробництво. Дослідницька партія надійшла у ЗС РФ, але схоже, що до широкого виробництва у Росії дійшли тільки зараз. Зауважимо, що танковий фахівець Андрій Тарасенко вважає, що ББМ "Курганец" має шанси піти у серію, але не в найближчій перспективі.

Розробник платформи "Курганец-25" є концерн "Тракторні заводи", а виробником "Курганшмашзавод". Спочатку планувалося, що ББМ отримає російсько-французький двигун, який мав спільно розроблятися з Renault. Однак французька компанія вийшла з розробки через анексію Криму у 2014 році.

БМП "Курганец" мав стати новим поколінням зброї для ЗС РФ як і танк Т-14 "Армата", БТР "Бумеранг", САУ "Коалиция-СВ" та інша техніка.

Нагадаємо, 12 червня у РФ показали значно спрощений БТР на базі "Бумеранга".

До кінця 2023 року у Росії планували завершити випробування нових БТР та БМП на базі "Бумеранга".

Приниження сягнуло апогею: Чергова повітряна куля зі сміттям, котрим КНДР "бомбардує" Південну Корею впала на офіс президента республіки

середа, 24 липень 2024, 9:08

Сеул у всій мірі знов відчував свій прикордонний стан з варварською диктатурою, котра більше 70 років з благословіння Москви та Пекіну мучить корейський народ та промивають мізки напівживим від голоду людям на підконтрольній території. Одна з повітряни...

Велика небезпека: Росія може розпочати виробництво нового іранського дрона-камікадзе, який засвітився у єменських хуситів

середа, 24 липень 2024, 8:37

Країна-агресор Росія може розпочати виробництво нового дрона-камікадзе. Підприємство "Завод Сигнал" вже запантентувало свій безпілотник, який візуально нагадує дрон-камікадзе Qasef іранської розробки, передають Патріоти України. Цей БПЛА раніше викорис...