
Російські окупаційні війська знизили штурмову активність на Бахмутському напрямку через великі втрати. Українські підрозділи змогли просунутись на деяких позиції на 350-400 метрів. Про це заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий під час телемарафону, передають Патріоти України.
За його словами, протягом минулої доби армія РФ 465 разів обстріляла українські позиції та здійснила два авіанальоти. своєю чергою, на Бахмутському напрямку було знищено 54 окупантів, 84 поранили, знищена одна установка "Град", три гармати, три БПлА та самохідний міномет та два склади.
"На Бахмутському напрямку ми спостерігаємо меншу динаміку активності ворога. За цю добу було два боєзіткнення, за попередні також від одного до трьох. Це набагато менше, порівняно з останніми місяцями", - повідомив Сергій Череватий.
Представник ЗСУ наголосив, що активність окупантів знизилась через значні втрати. Він каже, що щодня на Бахмутському напрямку гинули понад сто солдатів. Заяви ватажка ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина він назвав "фактичною капітуляцією угрупування".
"Ці заяви Пригожина, не дивлячись на те, як він харахорився, за великим рахунком сухою мовою це латентна капітуляція злочинного угрупування", - Череватий.
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...