Росіянину довелося визнати "помилку": Кравчук змусив Гризлова вибачитися за слова про ОРДЛО як "їх окрему територію"

Керівник української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук зажадав від російського представника в ТКГ Бориса Гризлова вибачень за слова про ОРДЛО як «їх окрему територію», повідомляють Патріоти України.

За словами джерела, знайомого з ходом переговорів, висловлювання росіянина під час засідання робочої групи викликало різку реакцію з боку українця. Кравчук зазначив, що такі висловлювання не відповідають нормам міжнародного права, міжнародних договорів, української Конституції, нормам ООН, ОБСЄ, позиції держав «нормандського формату», в тому числі Росії. «ОРДЛО - це територія України і такою завжди залишиться», - сказав глава делегації України.
За словами співрозмовника агентства, Гризлов був змушений сказати, що «ОРДЛО - це українська територія і Мінські домовленості покликані відновити територіальну цілісність України». Глава делегації підкреслив, що держава домагається відновлення своєї цілісності і суверенітету, виконувала і буде виконувати всі рішення і домовленості про режим тиші на Донбасі і не сумнівається в мандаті ОБСЄ, виступає проти передачі її функцій комусь іншому.

Хіти тижня. "Если хоть один засранец...": Білоруські кіберпартизани зламали сайт Академії МВС і залишили послання батькам курсантів-карателів

понеділок, 28 вересень 2020, 2:00

Сайт академії Міністерства внутрішніх справ Білорусі зламали. Про це повідомляє Telegram-канал “Білорусь головного мозку”, зазначають Патріоти України. . Станом на 19:10 інтернет-ресурс був недоступний.

Конкуренти Штепи на виборах мера Слов'янська співпрацювали з "ДНР" – журналіст

понеділок, 28 вересень 2020, 0:21

Чиновників до співпраці з "ДНР" ніхто не примушував. Два головних конкуренти скандальної Нелі Штепи, обвинуваченої в сепаратизмі, на виборах мера Слов'янська Донецької області також співпрацювали з російськими найманцями "ДНР" у 2014 році. Про це на св...