Росіянину присудили астрономічний штраф за поширення в мережі фото напису на управлінні МВС "Путін пі*ор"

Суд в Ярославлі оштрафував на 30 тисяч рублів місцевого жителя за розміщення в соцмережі фотографії з графіті "Путін пі..ор" на будівлі обласного управління МВС, повідомляють Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

Житель Ярославля Кирило Попутніков оштрафований на 30 тисяч рублів за звинуваченням в образі влади. Таке рішення у вівторок, 14 травня, виніс Кіровський районний суд Ярославля.

Раніше на Попутнікова склали адміністративний протокол за те, що він опублікував в соціальній мережі Facebook фотографію з графіті "Путін пі..ор" на будівлі управління МВС по Ярославській області. У суді він заявив, що таким чином всього лише хотів вказати на акт вандалізму.

У висновку суду йдеться, що попутник "усвідомлював протиправність своїх дій" і "розумів непристойне значення слова".

При цьому в експертному висновку, що міститься в матеріалах справи, йдеться про те, що не представляється можливим визначити, "чи співвідноситься об'єкт оцінки (в графіті. - Ред.) з президентом РФ Путіним".

Про графіті, яке з'явилося 31 березня на будівлі управління МВС, повідомили багато місцевих ЗМІ. Після цього Роскомнадзор зажадав видалити новини по цій темі, вказавши на закон про неповагу до влади, і вимогу відомства виконали кілька ярославських видань.

У Сирії курди атакували російський патруль, "інтернаціоналісти" Путіна втратили БТР

понеділок, 18 листопад 2019, 20:01

Цивільні курди закидали "коктейлями Молотова"російський патрульний бронетранспортер. Про це у Twitter розповів німецький журналіст Джуліан Рьопке. . "Росія бачить себе миротворчою силою і посередником між фронтами в (північній) Сирії. Місцеве курдськ...

Прокурор вимагав 100-мільйонну заставу: Суд прийняв рішення щодо запобіжного заходу для голови "Укрексімбанку"

понеділок, 18 листопад 2019, 19:50

Печерський районний суд Києва не заарештував голову «Укрексімбанку» Олександра Гриценка, але зобов’язав його протягом п’яти днів виплатити заставу в розмірі майже 3 млн грн, зазначають Патріоти України. . Засідання по обранню запобіжного заходу Грицен...