Росіянину присудили астрономічний штраф за поширення в мережі фото напису на управлінні МВС "Путін пі*ор"

Суд в Ярославлі оштрафував на 30 тисяч рублів місцевого жителя за розміщення в соцмережі фотографії з графіті "Путін пі..ор" на будівлі обласного управління МВС, повідомляють Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

Житель Ярославля Кирило Попутніков оштрафований на 30 тисяч рублів за звинуваченням в образі влади. Таке рішення у вівторок, 14 травня, виніс Кіровський районний суд Ярославля.

Раніше на Попутнікова склали адміністративний протокол за те, що він опублікував в соціальній мережі Facebook фотографію з графіті "Путін пі..ор" на будівлі управління МВС по Ярославській області. У суді він заявив, що таким чином всього лише хотів вказати на акт вандалізму.

У висновку суду йдеться, що попутник "усвідомлював протиправність своїх дій" і "розумів непристойне значення слова".

При цьому в експертному висновку, що міститься в матеріалах справи, йдеться про те, що не представляється можливим визначити, "чи співвідноситься об'єкт оцінки (в графіті. - Ред.) з президентом РФ Путіним".

Про графіті, яке з'явилося 31 березня на будівлі управління МВС, повідомили багато місцевих ЗМІ. Після цього Роскомнадзор зажадав видалити новини по цій темі, вказавши на закон про неповагу до влади, і вимогу відомства виконали кілька ярославських видань.

Хіти тижня. Стало відомо, хто може потрапити на місце загиблого нардепа Давиденка в Раді

субота, 30 травень 2020, 1:00

Варто зазначити, що на минулих виборах в український парламент «Радикальна партія» не подолала 5-процентний бар'єр, в результаті чого Олег Ляшко не пройшов в Раду. Олег Ляшко - уродженець Чернігова. Саме по цьому округу - 208 - лідер «Радикальної парті...

Розпочались пуски Х-29Т з МіГ-29 МУ2

субота, 30 травень 2020, 0:40

Розпочався етап випробувань з бойовим застосуванням керованого ракетного озброєння Х-29Т типу «повітря-поверхня» з літака МіГ-29 МУ2. Розпочались льотно-конструкторські випробування модернізованого літака МіГ-29 МУ2 з комплексом керованого ракетного оз...