Росіє, геть з Вірменії: В Єревані люди вийшли на мітинг проти Путіна й ОДКБ (відео)

У Єревані проходять протести проти Путіна та ОДКБ. Люди, зокрема з прапорами України, виступають за вихід країни з організації, а також проти візиту до країни Путіна. Фото та відео з місця події поширили у місцевих телеграм-каналах, передають Патріоти України.

"Росія – ворог"

У вівторок, 22 листопада, у Єревані анонсували дві акції вірменської опозиції та антивоєнних активістів. Учасники масових мітингів закликають Вірменію вийти з ОДКБ, яку розцінюють як ворожу до інтересів вірменського суспільства.

Також протестувальники виступають проти приїзду в країну Путіна та інших диктаторів на зустріч Ради колективної безпеки ОДКБ, яка відбудеться у Єревані 23 листопада. Гасла протестувальників "Росія, геть із Вірменії", "Росія – ворог" викликали небувалу істерику у російських посадовців.

Окупанти змінюють напрямки своїх ударів: Представник ГУР Міноборони розповів, що стає головною ціллю для атак

середа, 22 березень 2023, 23:52

Ворог переорієнтовує напрямки для завдавання ракетних ударів по Україні. Енергетична інфраструктура залишиться під прицілом. Водночас головною ціллю стають військові об'єкти, а також концентрація військ ЗСУ і логістика. Про це в інтерв'ю розповів засту...

Майор, капітан і "вагнерівці": Офіцер ЗСУ розповів про свіжі втрати РФ (фото)

середа, 22 березень 2023, 23:15

На українській землі ліквідовувано ще низку російських окупантів, у тому числі знищений майор-"мобік" Дім Сундуков та капітан Рушан Тагаєв, повідомляють Патріоти України. "Вантажем 200" також стали два члени російської приватної військової компанії "Ва...