
Війська Росії на 108-му добу завдали ударів по Криворізькому району Дніпропетровської області. Внаслідок дій ворога двоє людей дістали поранення, є нові руйнування будинків, передають Патріоти України.
Окупанти били по житловій інфраструктурі регіону з реактивних систем залпового вогню "Ураган". Про це повідомив очільник обласної ради Дмитро Лукашук у Telegram-каналі.
За його словами, неспокійно було по Зеленодольській та Широківській громадах. Із "Ураганів" окупанти обстріляли село Велика Костромка. Там поранення дістав 71-річний переселенець із Херсонської області. Чоловіка госпіталізували до лікарні з наскрізним осколковим ураженням ноги.
Через обстріл у населеному пункті пошкоджено Будинок культури, два приватні житлові будинки, літня кухня, газопровід. У Широківській громаді теж один чоловік дістав поранення ноги, він перебуває в медзакладі. В одному із сіл частково зруйновано декілька будинків. "В інших громадах все спокійно", – запевнив Лукашук.
Влада у регіонах Росії масово відмовляється вмикати сирени під час повітряних атак. Це пояснюється різними причинами, передають Патріоти України з посиланням на заяву Служби зовнішньої розвідки. У тимчасово окупованому Криму так звана "адміністрація" ...
Україна останніми місяцями суттєво посилила використання безпілотників і далекобійних засобів ураження, завдаючи ударів по військових та інфраструктурних об'єктах Росії. На думку експертів, це створило для Кремля одразу кілька серйозних викликів, перед...