Російська армія не змогла досягнути своїх цілей в Україні, - міністр оборони Великої Британії

Російська армія не змогла досягнути своїх цілей в Україні - міністр оборони Великої Британії

Російська армія не змогла досягнути своїх цілей та окупувати Україну в перший день вторгнення. Про це повідомив міністр оборони Великобританії Бен Воллес, пише Guardian, передаютьПатріоти України.

Міністр оборони Великої Британії заявив, що британська розвідка вважає, що Росія має намір вторгнутися на всю Україну, але її армія не змогла цього зробити в перший день вторгнення.

Бен Уоллес сказав, що, за його оцінками , Росія втратила понад 450 військовослужбовців, а російська армія не змогла досягти своїх основних цілей у перший день свого вторгнення.

ЗСУ успішно контратакували та просунулись на Сватівському напрямку, - генерал Сирський

неділя, 4 червень 2023, 22:21

Українські військові успішно контратакували російських окупантів на Сватівському напрямку. ЗСУ вдалося просунутися на 400 метрів. Про це заявив командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський. Командувач відвідав українських захисникі...

Окупанти були "в захваті": У Криму зламали російські канали та запустили ролик про контрнаступ ЗСУ

неділя, 4 червень 2023, 22:05

У тимчасово окупованому Криму невідомі зламали російські канали та запустили ролик про контрнаступ ЗСУ, який зранку опублікувала заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. Про це пише радник окупаційного глави Криму Олег Крючков, передають Патріо...