
Напруга навколо Шебекіно у Бєлгородській області продовжує наростати. Українська розвідка перехопила телефонну розмову росіян. Вона свідчить, що Росія прагне знищити місто артилерією, передають Патріоти України.
Загарбники продовжують втрачати контроль над ситуацією у самій Росії. Тож, вони можуть вдатися до чергової провокації, наголошують в українській розвідці.
Серед місцевих мешканців уже активно поширюється інформація. Мовляв, російські військові планують здати Шебекіно. Причому зробити з нього пастку для добровольців з РДК і легіону "Свобода Росії", накривши місто артилерією.
"Та, така інформація... Ну 50 на 50. Як сказали, наші п***раси збираються здати Шебекіно... виходить, їх (добровольців – ред.) хочуть запустити в місто, а потім артилерією роз***дячити все місто", – зауважив один чоловік.
Він додав, що слід забрати все цінне з помешкань. І наголосив, що попередив, що такого роду інформація є. Звернімо увагу, що перехоплення українською розвідкою розмови може вплинути на плани ворога. Цілком імовірно, що росіяни не робитимуть цієї провокації. Якщо ж ні, то це буде демонстрація того, що окупанти готові для досягнення власних цілей загрожувати життю своїх же громадян.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...