Російська армія планує знищити артилерією Шебекіно, - ГУР Міноборони

Напруга навколо Шебекіно у Бєлгородській області продовжує наростати. Українська розвідка перехопила телефонну розмову росіян. Вона свідчить, що Росія прагне знищити місто артилерією, передають Патріоти України.

Загарбники продовжують втрачати контроль над ситуацією у самій Росії. Тож, вони можуть вдатися до чергової провокації, наголошують в українській розвідці.

Місцеві кажуть про удари артою

Серед місцевих мешканців уже активно поширюється інформація. Мовляв, російські військові планують здати Шебекіно. Причому зробити з нього пастку для добровольців з РДК і легіону "Свобода Росії", накривши місто артилерією.

"Та, така інформація... Ну 50 на 50. Як сказали, наші п***раси збираються здати Шебекіно... виходить, їх (добровольців – ред.) хочуть запустити в місто, а потім артилерією роз***дячити все місто", – зауважив один чоловік.

Він додав, що слід забрати все цінне з помешкань. І наголосив, що попередив, що такого роду інформація є. Звернімо увагу, що перехоплення українською розвідкою розмови може вплинути на плани ворога. Цілком імовірно, що росіяни не робитимуть цієї провокації. Якщо ж ні, то це буде демонстрація того, що окупанти готові для досягнення власних цілей загрожувати життю своїх же громадян.

Подарунок для Бууданова? Влада Москви випадково "злила" в інтернет адреси засекречених об'єктів РФ (перелік)

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:30

Влада Москви та інших російських міст виклала в інтернет список адрес, де не можна відключати електрику, таким чином "злили" розташування військо-стратегічних об'єктів. Про це повідомляють розслідувачі центру "Досьє", передають Патріоти України. У спи...

Чоловіки скінчились? Мешканка Донецька закликала Путіна оголосити "жіночу мобілізацію", щоб дати відсіч "фашистам" (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:22

Мешканка тимчасово окупованого Донецька, яка називає себе "ветераном ополчення Донбасу" та "вовчицею", попросила російського диктатора Володимира Путіна оголосити "жіночу мобілізацію". Таким чином вона хоче боротися із "фашистами", передають Патріоти ...