"Російська армія вже в останніх конвульсіях" - прес-офіцер ОСУВ "Хортиця" про наступальну кампанію окупантів на сході України

Наступ російських окупаційних військ скоро вичерпається. Про це заявив начальник пресслужби Оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Ілля Євлаш в ефірі Radio NV.

"Цей наступ, який почався ще з 10 жовтня 2023 року і триває дотепер, не може тривати вічно. Це вже останні конвульсії, у яких б'ється російська армія. І досить скоро, думаю, настане час "Ч", коли наша команда, вже нова, з нашим досвідом, озброєнням, вступить у дію. Думаю, що противник це якісно відчує на своїй шкурі", - заявив капітан ЗСУ.

Ворог відчуває снарядний голод, розповів Євлаш.

"Про це свідчать не лише мої коментарі або не лише нашого ОСУВу. Навіть очільник ГУР МО Кирило Буданов зазначав, що використання противником Ураганів уже є рідкістю, а Смерчів - це взагалі щось таке із неймовірного", - сказав військовий.

Також ворог відчуває брак особового складу, повідомив Євлаш.

"Хай залишить собі своє "вибачаюсь": Зеленський різко відреагував на відповідь Лукашенка на українську вимогу прибрати російські ретрослятори для повітряних ударів з білоруського кордону

неділя, 21 червень 2026, 23:55

Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...

Блокада Криму почалася: Аналітик дав прогноз, скільки часу зможуть протриматися росіяни

неділя, 21 червень 2026, 21:28

При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...