"Російська армія вже в останніх конвульсіях" - прес-офіцер ОСУВ "Хортиця" про наступальну кампанію окупантів на сході України

Наступ російських окупаційних військ скоро вичерпається. Про це заявив начальник пресслужби Оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Ілля Євлаш в ефірі Radio NV.

"Цей наступ, який почався ще з 10 жовтня 2023 року і триває дотепер, не може тривати вічно. Це вже останні конвульсії, у яких б'ється російська армія. І досить скоро, думаю, настане час "Ч", коли наша команда, вже нова, з нашим досвідом, озброєнням, вступить у дію. Думаю, що противник це якісно відчує на своїй шкурі", - заявив капітан ЗСУ.

Ворог відчуває снарядний голод, розповів Євлаш.

"Про це свідчать не лише мої коментарі або не лише нашого ОСУВу. Навіть очільник ГУР МО Кирило Буданов зазначав, що використання противником Ураганів уже є рідкістю, а Смерчів - це взагалі щось таке із неймовірного", - сказав військовий.

Також ворог відчуває брак особового складу, повідомив Євлаш.

З'явилися супутникові знімки залишків залізничного мосту через Північнокримський канал поблизу Джанкоя після удару ЗСУ

середа, 24 червень 2026, 6:51

Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою

Мадяр продовжує політику Орбана: Угорщина знову блокує вступ України до ЄС, кинувши виклик решті держав євроспільноти

середа, 24 червень 2026, 6:33

Угорщина стала єдиною з 27 країною Євросоюзу, яка заблокувала важливий процедурний крок для подальшого просування заявок України й Молдови на членство у блоці. У вівторок, 23 червня 2026 року, у Брюсселі уряд Угорщини відклав погодження спільного європ...