"Російська армія вже в останніх конвульсіях" - прес-офіцер ОСУВ "Хортиця" про наступальну кампанію окупантів на сході України

Наступ російських окупаційних військ скоро вичерпається. Про це заявив начальник пресслужби Оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Ілля Євлаш в ефірі Radio NV.

"Цей наступ, який почався ще з 10 жовтня 2023 року і триває дотепер, не може тривати вічно. Це вже останні конвульсії, у яких б'ється російська армія. І досить скоро, думаю, настане час "Ч", коли наша команда, вже нова, з нашим досвідом, озброєнням, вступить у дію. Думаю, що противник це якісно відчує на своїй шкурі", - заявив капітан ЗСУ.

Ворог відчуває снарядний голод, розповів Євлаш.

"Про це свідчать не лише мої коментарі або не лише нашого ОСУВу. Навіть очільник ГУР МО Кирило Буданов зазначав, що використання противником Ураганів уже є рідкістю, а Смерчів - це взагалі щось таке із неймовірного", - сказав військовий.

Також ворог відчуває брак особового складу, повідомив Євлаш.

"Маємо перемогти імперію": Якби не дурний Путін, не було б розмов про приєднання України до ЄС, - сейм Литви

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:39

Росія поступово втрачає свої позиції, а її економіка вже відчуває наслідки міжнародного тиску. Водночас союзники України наголошують на необхідності посилення санкцій і продовження підтримки Києва, аби остаточно послабити російський режим, передають Па...

ЗСУ потрібні нові бригади для стримування загроз із Білорусі, - Сирський

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:03

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...