Російська пропаганда вже почала готувати маси до капітуляції РФ, - Арестович

Російська пропаганда почала готувати населення до капітуляції РФ. Риторика рупорів Кремля починає поступово змінюватись та визнавати існування проблем на війні проти України. Про це розповів радник глави Офісу президента України Олексій Арестович в ефірі "Фейгін live". За його словами, росіяни вже починають звикати до поганих новин, передають Патріоти України.

Спершу, зазначає Арестович, пропагандисти говорили, що Росія має труднощі, які потім перетворилися на значні проблеми. Тепер росіянам почали навіювати, що РФ воює не проти України, а проти всього НАТО.

Також пропаганда почала шукати винних та зрадників, звинувачуючи то спецслужби, то дипломатів. Росіянам розповідають, що під час підготовки повномасштабного вторгнення в Україну були допущені помилки, але диктатор Володимир Путін нібито не винен.

"Далі мудре політичне керівництво ухвалить рішення поставити конфлікт на паузу і зайнятися виправленням помилок, допущених усередині Росії, щоб повернутися на світову арену сильнішими, вже із союзниками... П'ята колона – це товар, який завжди добре продається", – каже Арестович.

"Якщо я таким чином досягла своєї мети, то я задоволена": Зеленська відповіла на критику обкладинки Vogue в інтерв'ю (відео)

понеділок, 15 серпень 2022, 22:00

Перша леді України Олена Зеленська дала інтерв'ю телеканалу CNA сінгапурського національного мовника Mediacorp. Розмова торкнулася й нещодавньої фотосесії для американського Vogue, передають Патріоти України. . Олена Зеленська розповіла про життя в Ук...

Якщо буде виконано одну умову: ООН готова підтримати візит місії МАГАТЕ на Запорізьку АЕС

понеділок, 15 серпень 2022, 21:50

В Організації Об'єднаних Націй готові підтримати відправлення місії Міжнародного агентства з атомної енергії на Запорізьку АЕС в разі одночасної згоди України і Росії. Про це йдеться у заяві речника генерального секретаря ООН Стефана Дюжарріка, передаю...