
Внаслідок ракетного удару по Вінниці у четвер, 14 липня, загинули дві працівниці медичного центру "Нейромед". Ще двоє лікарів, які працюють у цьому закладі, зараз перебувають у важкому стані в лікарні, передають Патріоти України.
Загиблі вінничанки – це адміністратор та менеджер центру, з пораненнями до лікарні потрапили двоє неврологів. Про це повідомляється на сторінці центру "Нейромед" у Facebook.
"У Нейромеду сталось велике горе! Внаслідок потрапляння російської ракети трагічно загинули адміністратор Гула Катерина та менеджер Харченко Тетяна. Дитячий невролог Ковальчук Павло Васильович та невролог Фальштинська Наталія Анатоліївна знаходяться у важкому стані", – йдеться у повідомленні.
Як відомо з соцмереж, Катерині Гулі було 24 роки. Зазначається, що життю всіх інших працівників, які на момент влучання ракети були у медцентрі, нічого не загрожує.
іУ той же час в Асоціації дитячих неврологів розповіли, що медик Павло Ковальчук потрапив до лікарні з численними опіками та осколковими пораненнями. Також там звернулися до українців з проханням допомогти постраждалому фінансово на лікування.

"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...
Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...