Російська ракета вбила у Вінниці двох працівниць медцентру, двоє лікарів закладу у важкому стані

Внаслідок ракетного удару по Вінниці у четвер, 14 липня, загинули дві працівниці медичного центру "Нейромед". Ще двоє лікарів, які працюють у цьому закладі, зараз перебувають у важкому стані в лікарні, передають Патріоти України.

Загиблі вінничанки – це адміністратор та менеджер центру, з пораненнями до лікарні потрапили двоє неврологів. Про це повідомляється на сторінці центру "Нейромед" у Facebook.

"У Нейромеду сталось велике горе! Внаслідок потрапляння російської ракети трагічно загинули адміністратор Гула Катерина та менеджер Харченко Тетяна. Дитячий невролог Ковальчук Павло Васильович та невролог Фальштинська Наталія Анатоліївна знаходяться у важкому стані", – йдеться у повідомленні.

Як відомо з соцмереж, Катерині Гулі було 24 роки. Зазначається, що життю всіх інших працівників, які на момент влучання ракети були у медцентрі, нічого не загрожує.

іУ той же час в Асоціації дитячих неврологів розповіли, що медик Павло Ковальчук потрапив до лікарні з численними опіками та осколковими пораненнями. Також там звернулися до українців з проханням допомогти постраждалому фінансово на лікування.


"Обурення велике": Курносова пояснила, що стоїть за "бусифікацією" у Пензенській області і чи буде масова мобілізація в Росії

неділя, 28 червень 2026, 12:22

Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...

"Рятує власну шкуру, але": Лукашенка попередили про бунт у разі нападу на Україну

неділя, 28 червень 2026, 11:50

Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...