Російська верхівка зацікавлена в затягуванні війни до 2024 року: Світан назвав причину

У Росії вистачить ресурсів на те, щоб близько десяти років вести певні бойові дії уздовж українського кордону або вздовж тієї межі фронту, яка складеться до середини-кінця весни 2023 року, передають Патріоти України.

Військовий експерт, полковник запасу, військовий льотчик-інструктор Роман Світан в інтерв'ю Главреду зазначив, що і жива сила, і засоби ураження у РФ, в принципі, в достатній кількості (боєприпаси, артилерія і деяка інша техніка).

"Проривних масштабних дій росіяни виконати не можуть, але дії, які будуть нас турбувати, вони цілком можуть здійснювати не тільки до 2024 року, але і протягом ще десятка років", - зазначив експерт.

Світан підкреслив, що для РФ вигідно затягувати війну. "Російська верхівка також буде зацікавлена в затягуванні війни до 2024 року, бо Путіну потрібно переобратися або в робочому режимі перезавантажити систему політичної влади в Росії", - підсумував Світан.

Leopard 2A6 ЗСУ випробували на Т-62. Окупантам не сподобається, особливо танкістам

неділя, 28 травень 2023, 0:55

Українські військові випробували свої західні танки Leopard 2 на трофейних російських. . Кадри з випробуваннями оприлюднив український танкіст Андрій Ніконоров. . Для випробувань взяли Leopard 2A6, а мішенню для нього обрали Т-62МВ. . «Завершили під...

"Я думал скажут спасибо, а они спятили": Путін обурений реакцією грузинів на відновлення прямого авіасполучення

субота, 27 травень 2023, 22:30

Масові протести в Грузії у відповідь на прямі авіарейси і введений безвіз з Росією викликали повне здивування у президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України. Як повідомляє російський "Інтерфакс", диктатор заявив, що чекав від грузинськог...