Вночі 23 серпня безпілотники знову атакували столицю Росії, один із них влучив у московський бізнес-центр "Москва-Сіті".
"Цієї ночі ППО збила безпілотник у Можайському районі Московської області.
Другий БпЛА потрапив у будівлю, що будується в "Сіті", - заявив мер Москви Сергій Собянін у Telegram
За словами Собяніна, на місце вибуху виїхали оперативні служби, попередньо постраждалих немає.
Російські Telegram-канали публікують відео влучання безпілотника у будівлю "Москви-Сіті". На них видно яскравий спалах після вибуху.

Повідомляється, що атаковану будівлю пошкоджено на рівні 10-15 поверхів.
Зазначається, що російські екстрені служби оглядають вежу між "Меркурієм" та "Експоцентром".
Нагадаємо, цього літа 30 липня, 1 серпня та 18 серпня безпілотники вже атакували "Москву-Сіті".
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...