
Російська влада криміналізувала гасло "Слава Україні" та емблеми українських повстанських організацій часів Другої світової. Про це пише російське пропагандистське видання "Новое время", передають Патріоти України.
Зазначається, що йдеться про організації, що "заперечують висновки Нюрнберзького трибуналу". Так, російське міністерство юстиції включило до переліку символіку ОУН, УПА, УНС та УНРА. Крім цього, до списку потрапила фраза "Слава Україні" та відповідь на неї – "Героям слава".
"За "використання, демонстрацію та пропаганду" символіки та гасла може загрожувати адміністративна відповідальність за статтею 20.3 КоАП у вигляді штрафу або арешту до 15 діб з конфіскацією. За повторну "пропаганду" загрожує вже кримінальна відповідальність за статтею 282.4 КК", – йдеться у повідомленні.
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...
Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...