Російська влада визнала втрату контролю над населеним пунктом під Бєлгородом

Бєлгородський губернатор В'ячеслав Гладков підтвердив, що російська армія втратила контроль над прикордонним населеним пунктом Нова Таволжанка у Бєлгородській області, передають Патріоти України.

"На сьогодні ми поки туди увійти не можемо. Знаю, що близько 100 осіб перебувало [там], за доповіддю голови округу, але обстріли останніх двох днів нам не дозволяють уточнити інформацію. Сподіваюся, як тільки ситуація зміниться, ми зможемо повернутися до того, щоб переконати людей покинути населений пункт", – сказав В'ячеслав Гладков під час прямого ефіру, пише російське видання "Дождь".

Нова Таволжанка - що потрібно знати про ситуацію в Бєлгородській області РФ

1 червня бійці "Російського добровольчого корпусу" і Легіону "Свобода Росії", що воюють на боці України, почали другий етап операції в Бєлгородській області.

Йшли бої в прикордонних населених населених пунктах, зокрема, передмісті Шебекіно.

Незабаром був встановлений контроль над населеним пунктом Нова Таволжанка, в якому мешкає близько 5 тисяч осіб. 5 червня в РДК заявили, що населений пункт покинутий місцевою владою кілька днів тому.

Під час перебування в Бєлгородській області і РДК, і Легіон "Свобода Росії" змогли взяти в полон військовослужбовців російської армії. Частину полонених було передано Україні, їх обміняють на українських військових, які перебувають у полоні в РФ.

"Ми цього не допустимо": Моравецький заявив, що Зеленський під час засідання ООН образив поляків

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:54

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що хоче сказати президенту України Володимиру Зеленському, аби він більше ніколи не ображав поляків, як це нібито зробив під час виступу в ООН. Про це повідомляє RP.PL, передають Патріоти України. "Я хо...

"Найбільший прорив ще попереду": Генерал Тарнавський запевнив, що зима не зупинить український наступ

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:42

Командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський заявив, що зима не зупинить наступ Києва, а найбільший прорив ще попереду, передають Патріоти України. "Погода може стати серйозною перешкодою під час наступу, але, в...