Російська загроза: Британія готується подвоїти свій військовий контингент на східному фланзі НАТО

Уряд Великої Британії розглядає можливість збільшення вдвічі чисельності своїх військ у Східній Європі на тлі можливого вторгнення армії РФ в Україну, повідомляють Патріоти України з посиланням на ВВС.

За даними журналістів, нарощування чисельності британських військ є одним із пунктів сценарію щодо посилення тиску на Росію.

Як стверджує прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, перекидання додаткових військових сил буде чітким сигналом для Кремля. Цього тижня, за даними ВВС, глава уряду планує робочий візит до Східної Європи та проведе телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним.

"Якщо президент Путін обере шлях кровопролиття і руйнування, це буде трагедією для Європи. Україна має бути вільна у виборі свого майбутнього. Я наказав нашим збройним силам підготуватися наступного тижня до розгортання по всій Європі з метою забезпечити нашим союзникам НАТО підтримку на суші, "на морі та в повітрі", - цитує ВВС прем'єр-міністра Бориса Джонсона.

Глава уряду Великобританії також додав, що офіційний Лондон не потерпить "дестабілізуючих дій Росії і завжди підтримуватиме союзників щодо Північноатлантичного Альянсу".


Росія вдарила по Києву після паузи: Коваленко назвав головну мету ворога

середа, 12 червень 2024, 18:30

Цієї ночі армія Російської Федерації здійснила комбіновану атаку на Київ та область: спочатку окупанти запустили Shahed, а потім - ракети. Росіяни здійснили удар по столиці після тривалої паузи. Чому РФ вдарила по Києву після паузи, в коментарі "РБК.Ук...

Відправили в "розхід": У РФ планують закрити пів сотні колоній через масову відправку ув’язнених на війну проти України, - ЦНС

середа, 12 червень 2024, 18:22

У Російській Федерації планують закрити щонайменше 57 колоній через мобілізацію ув’язнених на фронт в Україну. Приміщення цих в’язниць пустують. Про це повідомляє Центр національного спротиву, передають Патріоти України. Як зазначається, спочатку влада...