Російське командування вчергове кинуло свої підрозділи і техніку: З’явилися деталі звільнення Лимана

Російське військове командування залишило без допомоги свої підрозділи в Лимані на Донеччині. Утікаючи, окупанти кинули також свою бойову техніку. Про це в ефірі "Апостроф TV" розповів речник Східного угруповання Збройних сил України Сергій Череватий, передають Патріоти України.

"Російську армію відрізняють дві речі: звірства до мирного населення та залишення техніки при втечі", – сказав він.

За словами спікера ЗСУ, угруповання окупантів Лимані налічувало близько 5 тис. – 5,5 тис. осіб. Там базувалися підрозділи 752-го мотострілецького полку 20-ї армії РФ, а також так званого батальйону "Барс-13", що складався із "союзу добровольців Донбасу".

"Це якраз упороті російські нацисти-імперці, які до останнього відстрілювалися і давали досить потужну відповідь. Це люди, у яких прошиті мізки певною ідеологічною матрицею, вони в неї вірили, тому боротьба була жорстка, але наші підрозділи – піхота, Нацгвардія, територіальна оборона, гірничо-штурмові підрозділи – змогли нав'язати свою волю", – розповів Сергій Череватий.

При цьому в Сил оборони України, які брали участь у звільненні Лимана, не було великої кількісної переваги – результат було досягнуто на майстерності та на мужності наших воїнів, зазначив військовий:

"Через наше потужне вогневе ураження, розуміючи, що закривається оточення, вони (окупанти. – Ред.) почали вириватися звідти. Комусь вдалося, хтось був вражений вогнем, хтось малими групами, хтось організованими колонами".

За словами Череватого, російське командування "не мало масового бажання" або можливості врятувати своє угруповання на стратегічному рівні.

Зараз у Лимані та найближчих населених пунктах продовжуються стабілізаційні заходи з метою убезпечити життя людей. Над містом встановлено прапор України, а "ганчірки недореспубліки та недофедерації" були скинуті українськими захисниками, повідомив речник Східного угруповання ЗСУ.

Інструмент для реагування на світові загрози: Зеленський пропонує створити міжнародну інституцію зі штаб-квартирою в Києві чи Одесі

субота, 26 листопад 2022, 20:00

Президент України Володимир Зеленський на установчому саміті "International Summit оn Food Security" запропонував створити нову міжнародну інституцію зі штаб-квартирою в Україні, аби вона запобігала світовим загрозам і швидко реагувала на їх появу, пер...

"Народу н*хера у нас. Командир роти – вже четвертий": Окупант поскаржився, що війська РФ не готові до наступу ЗСУ (аудіо)

субота, 26 листопад 2022, 19:49

Російські окупанти втрачають хватку боротися зі Збройними силами України. Вони виснажені, причому як морально, так і фізично, і дуже бояться наступу захисників нашої країни. Про це свідчить телефонна розмова російського військового з родичкою, яку пере...