Російське консульство в Нью-Йорку розмалювали червоною фарбою (фото)

Невідомі розмалювали консульство Росії в американському Нью-Йорку червоною фарбою з балончика в ніч проти п'ятниці. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на The New York Times.

Поліція Нью-Йорка отримала повідомлення про вандалізм на фасаді будівлі, розташованої на 91-й Східній вулиці недалеко від П'ятої авеню, приблизно о 1:30 ночі.

Невідомі не залишили написів, а просто нанесли широкі смуги червоної фарби по фасаду першого поверху консульства Росії, закривши вікна і вхідні двері.

Але користувачів соціальних мереж і перехожі інтерпретували цей "акт вандалізму" як протест проти повномасштабної війни Росії проти України.

Будівлю російського консульства розмалювали за кілька годин до того, як президент РФ Владімір Путін виступив у Москві з промовою про анексію чотирьох областей України.

У межах розслідування інциденту поліція Нью-Йорка поки нікого не заарештувала і розцінює інцидент як можливий "вияв упередженості".

У дипмісії заявили російським ЗМІ, що американська сторона "фактично усунулася від забезпечення безпеки закордонної установи", а "останні кілька тижнів поліція відсутня біля генконсульства взагалі".

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...