
Зараз у Білорусі перебуває приблизно 9 тис. російських військових. Вони можуть бути застосовані агресором як для нового удару по Україні з півночі, так і для подальшого повернення на харківський чи інший напрямок фронту, передають Патріоти України.
Про це повідомив заступник начальника Головного управління розвідки Вадим Скібіцький в ефірі національного телемарафону 30 листопада. "Зараз ми не відзначаємо там створення потужного наступального угрупування, яке було розгорнуто на території Білорусі протягом січня-лютого", – зазначив він.
Представник ГУР розповів, що Росія активно вивозить боєприпаси з Білорусі. "Загроза зберігається, тому що є плани застосування угруповання Союзної держави, але недостатньо озброєння. Очікуємо на активізацію бойової підготовки. З 1 грудня війська виходитимуть на полігони", – розповів Скібіцький.
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....