Російське вбиває: Ватний українець отримав штраф у 51 000 гривень за лайк в "Однокласниках"

У Сумській області чоловік поставив лайк під публікацією про повалення влади в Україні та її об’єднання з Росією і Білоруссю в російській соціальній мережі “Однокласники”. За свої дії йому довелося заплатити немаленький штраф, сказано у вироку Путивльського районного суду, зазначають Патріоти України.

Завдяки VPN-сервісу на телефоні чоловік змінив своє місце розташування і увійшов на заблокований в Україні сайт “Однокласники”. Обійшовши заборону, він побачив у стрічці пост, що містить публічні заклики до насильницької зміни і повалення конституційного ладу України.

Сама публікація містила зображення п’ятикутної Червоної Зірки, прапори України, Росії та Білорусі, а також заклик до повалення чинної влади в Україні заради об’єднання з Росією і Білоруссю. Приголосних з цим висловлюванням закликали лайкнути публікацію і зробити репост на свою сторінку. Українець виконав вимогу і поширив пост серед 118 своїх друзів.

Правопорушник визнав свою провину. Суд зобов’язав його виплатити штраф у розмірі 51 000 гривень.

Скрепи Мордору душать його рабів: Багато росіян хотіли б жити в такій країні, як Україна — Нуланд

середа, 1 грудень 2021, 23:36

Заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд попередила Росію, що Вашингтон може ввести проти Москви безпрецедентні санкції. Про це інформує Київський безпековий форум, котрий 1 грудня проходить у столиці України, зазначають Патріоти України. За...

"Туреччина підтримує вступ України до НАТО", - голова МЗС республіки Чавушоглу.

середа, 1 грудень 2021, 23:02

Як повідомляє агентство Anadolu, Чавушоглу, який зараз перебуває в Ризі, де проходить саміт міністрів іноземних справ НАТО, зазначив, що позицію Туреччини з цього питання він особисто неодноразово озвучував на засіданнях глав МЗС країн-учасниць Альянсу...