Російські добровольці можуть відірвати від РФ частину територій, - генерал-майор запасу СБУ

Якщо російські добровольці, заходячи у РФ, зможуть сконцентрувати значні сили, то вони можуть відірвати якусь територію Росії, передають Патріоти України.

"Якщо російські добровольці зможуть підтягнути понад 2-3 тис. людей і їх озброїти - це буде серйозна пересторога Росії щодо розгортання наступних бойових дій на території України. Зараз величезна проблема, як залучити цих людей. Ці люди - це реальна проблема РФ. Є реальна можливість залучення людських ресурсів, тому що вони показали інший шлях боротьби з путінським режимом", - сказав генерал-майор СБУ в запасі Віктор Ягун в ефірі "Еспресо".

Він згоден довіряти цим людям в тому, що вони мають серйозні наміри щодо звільнення РФ. На думку експерта, добровольці можуть влаштувати на території, яку візьмуть під контроль, щось на зразок іншої Росії.

"Те, що вони нам зараз допомагають і нам це на користь - це 100%. Їм треба значна кількість людей. Якщо вони зможуть у якийсь певний момент гарантувати, що заходячи в Росію вони зможуть сконцентрувати значні сили, то вони можуть і відірвати якусь територію від Росії. Влаштувати щось на зразок іншої Росії. Спричинити певні безлади", - підсумував Ягун.

Ірану достатньо двох тижнів для створення ядерної зброї - Міноборони США

неділя, 1 жовтень 2023, 18:27

У щорічній доповіді щодо загрози застосування зброї масового ураження Міністерство оборони США повідомило, що Іран має достатньо ресурсів, щоб створити ядерну зброю менше ніж за два тижні. Про це йдеться у документі під назвою "Стратегія протистояння з...

РФ нічого протиставити: Дикий пояснив, як Україні вдалося атакувати окупантів у Криму ракетами на 280 км

неділя, 1 жовтень 2023, 17:56

Українські військовослужбовці успішно пристосувалися до використання крилатих ракет Storm Shadow та SCALP. Підтвердженням цього є удари по об'єктах росіян у тимчасово окупованому Криму. Однак спочатку захисникам України довелося знищити протиповітряну ...