
У понеділок, 28 квітня, Черкаси пережили тривалу атаку «шахедів»: є пошкодження об'єкта інфраструктури. Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко, передають Патріоти України.
Мер звернувся до всіх мешканців міста: через аварійні роботи на одному з об'єктів газопостачання потрібно терміново вимкнути всі газові прилади і не користуватися газом у приватних будинках.
«Наразі працюють аварійні служби. Більш детальну інформацію обов'язково повідомимо протягом дня», - додав мер.
Раніше голова ОВА також звернувся до жителів Черкас, Хуторів, Слободи, Вергунів, Нечаївки, Геронимівки та Хацьок. «У звʼязку з терміновими ремонтними роботами, просимо вас припинити споживання газу, з перекриттям кранів на котлах і газових плитах», – заявив Ігор Табурець.
Нагадаємо, Черкащина від ранку 28 квітня перебувала під масштабною атакою безпілотників. Так, повітряна тривога у Черкаському районі була оголошена ще о 7:10 ранку. Починаючи з восьмої години безпілотники постійно фіксуються навколо обласного центру, та біля Чигирина, Сміли, Канева. Згодом жителі Черкас почали повідомляти про роботу ППО та вибухи, які лунають протягом останніх двох годин. У деяких місцях помітно дим.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...