Російські генерали не знають, звідки наступатимуть ЗСУ: перекидають сили на 3 напрямки, - військовий експерт Жирохов

Військовий експерт Михайло Жирохов розповів, що російські генерали не знають, звідки наступатимуть Збройні сили України, тому перекидають сили на 3 напрямки Експерт поділився деталями в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"Російські генерали розподіляють сили на 3 напрямки. Російські загарбники не знають, де буде активізація бойових дій. Росіяни ще мають сили: зараз підходять нові частини, окупанти перекидають нову бойову техніку", - зазначив Жирохов.

Військовий експерт додав, що загострення на полі бою буде в будь-якому разі. "Активізація бойових дій неминуча, адже літню кампанію треба закінчувати. Ми розуміємо, що з середини жовтня й до середини березня 2023 р буде важко вести активні дії. Якщо й буде загострення, то в період серпень - вересень", - зауважив Михайло Жирохов.

"Це лише питання часу": Буданов пообіцяв серйозно засмутити Путіна

субота, 23 вересень 2023, 21:00

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов пообіцяв, що атаки на Кримський міст продовжуватимуться. Про це генерал-лейтенант повідомив у інтерв'ю The War Zone, передають Патріоти України. «Питання не в тому, завдамо чи не завдамо удару. Ми ...

США призначили головного контролера за допомогою Україні

субота, 23 вересень 2023, 19:43

США призначили провідного генерального інспектора Міністерства оборони Роберта Сторча головним контролером за допомогою Україні. До нової посади він приступить вже 18 жовтня. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. . Сторч буде працювати з Д...