
Російських окупантів ліквідують не лише українські захисники, а й саме командування загарбників. 10 окупантів загинули після того, як їм наказали взяти перехрестя, де навіть не було позицій Збройних сил України. Примітно, що вони були ліквідовані своєю ж артилерією. Про це повідомляє журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.
Зокрема, військових путінської армії "на концерт Кобзона" відправило командування 1 окремої мотострілецької бригади (в/ч 08801, Комсомольське), яке для підвищення морального духу ставить складні завдання своїм підлеглим. "Так, 8 серпня поставили завдання захопити перехрестя, на якому навіть не було позицій ЗСУ. Але навіть у ході такої операції загинуло 10 військовослужбовців від вогню своєї артилерії", – зазначив Цимбалюк.
Генеральний штаб Збройних сил України відсторонив з посади командира 425 окремого штурмового полку, підполковника Юрія Гаркавого, повідомили медіа. При цьому полк не розформують, оскільки він якісно виконує бойові задачі, передають Патріоти України. ....
У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...