
Російських окупантів ліквідують не лише українські захисники, а й саме командування загарбників. 10 окупантів загинули після того, як їм наказали взяти перехрестя, де навіть не було позицій Збройних сил України. Примітно, що вони були ліквідовані своєю ж артилерією. Про це повідомляє журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.
Зокрема, військових путінської армії "на концерт Кобзона" відправило командування 1 окремої мотострілецької бригади (в/ч 08801, Комсомольське), яке для підвищення морального духу ставить складні завдання своїм підлеглим. "Так, 8 серпня поставили завдання захопити перехрестя, на якому навіть не було позицій ЗСУ. Але навіть у ході такої операції загинуло 10 військовослужбовців від вогню своєї артилерії", – зазначив Цимбалюк.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...