
Російських окупантів ліквідують не лише українські захисники, а й саме командування загарбників. 10 окупантів загинули після того, як їм наказали взяти перехрестя, де навіть не було позицій Збройних сил України. Примітно, що вони були ліквідовані своєю ж артилерією. Про це повідомляє журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.
Зокрема, військових путінської армії "на концерт Кобзона" відправило командування 1 окремої мотострілецької бригади (в/ч 08801, Комсомольське), яке для підвищення морального духу ставить складні завдання своїм підлеглим. "Так, 8 серпня поставили завдання захопити перехрестя, на якому навіть не було позицій ЗСУ. Але навіть у ході такої операції загинуло 10 військовослужбовців від вогню своєї артилерії", – зазначив Цимбалюк.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою