
Російських окупантів ліквідують не лише українські захисники, а й саме командування загарбників. 10 окупантів загинули після того, як їм наказали взяти перехрестя, де навіть не було позицій Збройних сил України. Примітно, що вони були ліквідовані своєю ж артилерією. Про це повідомляє журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.
Зокрема, військових путінської армії "на концерт Кобзона" відправило командування 1 окремої мотострілецької бригади (в/ч 08801, Комсомольське), яке для підвищення морального духу ставить складні завдання своїм підлеглим. "Так, 8 серпня поставили завдання захопити перехрестя, на якому навіть не було позицій ЗСУ. Але навіть у ході такої операції загинуло 10 військовослужбовців від вогню своєї артилерії", – зазначив Цимбалюк.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...