Російські ліберали втрачають удавану порядність на кримському питанні: Парфьонов загримів у "Миротворець"


Відомий російський журналіст Леонід Парфьонов опинився в "чистилищі" Миротворця після інтерв'ю з колегою з Києва Євгеном Кисельовим. Під час бесіди автор і ведучий циклу передач "Намєдні" не зміг відповісти на знакове запитання "Чий Крим?".

Так, модератори бази послалися на відеозвернення Парфьонова на його сторінці в YouTube, де той шкодує про скоєне. Але не про те, що не зміг відповісти на запитання про належність окупованого Криму, а про те, що взагалі зв'язався з Кисельовим під час робочої поїздки до Києва (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Так, на запитання Євгенія Кисельова, кому належить Кримський півострів, Парфьонов відповів: "Не мій, абсолютно точно". Тоді співрозмовник зауважив, що це досить ухильна відповідь.

"Ну, а як ви хотіли? Тут, розумієте, така ситуація, що всі люди, які ставлять це запитання, вважають, що й інші живуть у цьому ж порядку денному і повинні неодмінно відповісти те саме, що вони – ті, хто запитує, – думають", – пояснив Парфьонов.

При цьому він не заперечує, що так званий референдум жителів Криму не мав правової сили, але відповідати прямо на запитання, що півострів належить Україні, він категорично відмовився. Причому важливо зазначити, що така позиція російського громадянина заснована не на страху потрапити під кримінальну відповідальність на батьківщині (в РФ визнання Криму українським є запереченням територіальної цілісності держави), оскільки він навіть не знав, що така йому загрожує.

Перейти на першоджерело
Поділись новиною:

Генсек НАТО отримав заявку України на пришвидшений вступ до Альянсу, - заступник глави ОПУ

середа, 5 жовтень 2022, 0:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг отримав через дипломатичні канали заявку України на членство в Північноатлантичному Альянсі за прискореною процедурою, яку минулого тижня підписали президент, прем’єр і голова Верховної Ради. Про це на брифінгу...

"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

середа, 5 жовтень 2022, 0:28

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повід...