Російські літаки доставили до Білорусі пускові установки ЗРК С-400: У мережу відео "злили" білоруські силовики

Під час публікації відео репресій, які застосовують білоруські силовики, у кадр випадково потрапили дві пускові установки ЗРК С-400, які стояли на злітно-посадковій смузі Гомельського аеропорту.Про це повідомляє моніторингова група "Беларускі Гаяюн", передають Патріоти України.

На опублікованому відео підрозділ білоруського ГУБОЗ затримує чотирьох осіб, яких названо “сплячим осередком екстремістів”. Подія начебто відбувається в одному з гаражних кооперативів Гомеля. Щоправда, на опублікованих кадрах видно, що затримання одного із чоловіків відбувається на території Гомельського аеропорту. На відео можна зауважити дві ЗРК С-400 на злітно-посадковій смузі.

Силовики Лукашенка випадково підтвердили, що літаки Ан-124 “Руслан” ВКС РФ привезли до Білорусі не лише ракети, але й пускові установки ЗРК С-400. За інформацією моніторингової групи, від 25 по 31 березня 2023 року до аеропорту “Гомель” прилітало п'ять таких важких транспортних російських літаків.

Розпадається й розносить неймовірний сморід: У Зеленського пояснили, чому Росія - "територія 404"

середа, 7 червень 2023, 15:44

Російська Федерація є країною-"манекеном", вона розпадається і розносить по світу неймовірний сморід, передають Патріоти України. "...РФ вже прямо зараз демонструє всі ознаки Failed State (держава, що не відбулася), "території 404"... Росія завжди прод...

Сенат Швейцарії підтримав реекспорт зброї в Україну, але є нюанси

середа, 7 червень 2023, 15:24

Сенат Швейцарії (верхня палата парламенту) погодив поправку до закону про військові матеріали. Це може розблокувати реекспорт зброї у треті країни, зокрема в Україну, передають Патріоти України. Поправку до закону підтримали 22 голосами, проти виступил...